Květen 2018

zas a znova

12. května 2018 v 20:56 | Ellie |  Deník
Tenhle měsíc je pro mě zatím bez přejídání. Jsem na sebe pyšná.
Mám ale trochu pocit, že jsem to ze startu přehnala. 5x týdně hodinu a třičtvrtě plavání..bez přestávky.
Celkem rychle jsem své tělo vyčerpala. Posledních pár dní jsem se cítila vážně špatně. Omdlívala jsem, spala celý den.
Hned jak jsem přišla ze školy, tak jsem usla. Klidně jsem spala až do druhého dne. Rodiče něco začali tušit, nejspíš. Zatím nic neřeší, tka to taky nechávám být.
Obvykle toho sním vážně málo, ale dneska jsem si večer dala rohlík a nikdo nebyl doma. Po půl roce jsem zvracela. Nevím, jestli to znova odstartovalo éru zvracení. Dokázala jsem si, že se dokážu zbavit jídla, které jsem snědla. Nevím, kam tím mířím. Jediné, co vím je to, že nechci do prváku nastoupit jako prasátko.

Snad se vám daří:)


may

1. května 2018 v 21:18 | Ellie |  Deník
Je květen.
Tohle bude měsíc, kdy se každá z nás, pokusí naslouchat svému tělu a dá mu lásku.
Divím se, že mé tělo ještě funguje, když ho živím nebo neživím takovými věcmi.

Dneska jsem byla běhat, mysela jsem si, že to dělám pro své tělo, aby bylo zdravé. Na jeden zátah na přímem slunci v poledne, jsem uběhla 7,5km. Prostě jsem měla v hlavě myšlenku, že musím. Potom se mi v hlavě ozývalo, že bych měla jít ještě na dvě hoďky plavat. Pro mé štěstí nebo neštěstí, dnes bylo zavřeno.
Jenže to mě nezastavilo. Přišla jse domů a dala si burn 1000kcal. Po více, jak půl roku přejídání a nic nedělání, mé tělo prožilo šok.

Cítím takový pocit štěstí, když mám v hlavě zase ten hlásek, který plánuje, jak se vyhnu jídlu. Popravdě nevím, jestli to je dobře. Třeba mi to uskuteční, být doopravdy šťastná.

Ráda bych třeba přidávala zase jídelníčky, ale blog potom takové blogy maže, nechci nic riskovat.